WSTĘPPORADNIKOFERTAKARAWANYTRUMNYURNYWIEŃCE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: telefony CAŁODOBOWE: 537 390 900 • 664 300 331 e-mail: kontakt@tagets.pl Napisz lub zadzwoń. Przedstawimy najlepszą ofertę i wstępną wycenę ceremonii pogrzebowej.
Godne pożegnanie

Śmierć bliskiej osoby jest niełatwym doświadczeniem, na które nigdy nie jesteśmy gotowi. Powstałej w naszym życiu pustce towarzyszą pytania i wątpliwości. Zastanawiamy się, czy poświęciliśmy cały swój czas i zaangażowanie ukochanym Zmarłym, czy pokazywaliśmy im naszą miłość wystarczająco często i w końcu czy czuli się oni ważną częścią naszego życia. Niestety nie otrzymujemy odpowiedzi. Dlatego pragniemy aby nasza ostatnia wspólna droga przebyta była podczas godnej ceremonii pogrzebowej.

Dom pogrzebowy TAGETS oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremacje i transport ciała zmarłego.


Pomożemy Państwu w organizacji pogrzebu i wesprzemy naszym zaangażowaniem w tak trudnym doświadczeniu, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Mając świadomość ciężaru żałoby, zadbamy o to, aby rodzina i przyjaciele Zmarłego mogli w pełni przeżywać rozłąkę podczas przygotowanej przez nas ceremonii pożegnalnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i niedrogą oprawę oraz przebieg uroczystości. Rzetelnie pracujemy na okazywane nam zaufanie, a usługi pogrzebowe wykonujemy z należytym szacunkiem.

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej pomocy przy przygotowaniu i przeprowadzeniu ostatniej drogi Zmarłego, dołożymy wszelkich starań, aby była ona godna i pełna szacunku. Nasz zakład pogrzebowy udzieli Państwu wszelkich odpowiedzi i posłuży radą. Nasze zaangażowanie i dyskretność pomogą utrzymać podniosły charakter i uroczysty ton odejścia Zmarłego.
Poradnik - jakie działania należy podjąć w przypadku śmierci bliskiej osoby:

  1. Pierwszym krokiem jest zawiadomienie Pogotowia Ratunkowego tel. 999 lub 112 w celu stwierdzenia zgonu. Lekarz wypisuje tzw. kartę zgonu, potrzebną później do wystawienia aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Następnie ciało transportowane jest do kostnicy miejskiej.
  2. Z kartą zgonu i dowodem osobistym osoby zmarłej udajemy się do Urzędu Stanu Cywilnego.

Następnie należy dostarczyć do zakładu pogrzebowego wszystkie niezbędne dokumenty, tj.:

- kartę zgonu
- dowód osobisty zmarłej osoby
- dowód osobisty współmałżonka osoby zmarłej
- zaświadczenie z zakładu pracy lub (w przypadku gdy zmarły był emerytem lub rencistą) ostatnim odcinkiem renty lub emerytury.

Pomożemy Państwu przejść przez procedurę formalno-prawną związaną z pochówkiem, wliczając w to zwrot zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na miejscu ustalamy termin pogrzebu, termin kremacji, wybieramy obrządek religijny w jakim ma zostać zorganizowana uroczystość oraz cmentarz i miejsce pochówku. Oczywiście istnieje też możliwość organizowania pogrzebów świeckich łącznie z odpowiednimi akcesoriami funeralnymi.
Oferta

Co wyróżnia nasz zakład pogrzebowy?

- pełna obsługa uroczystości pogrzebowej i pomoc bliskim w zakresie spraw formalnych,
- bezgotówkowe rozliczanie zasiłku pogrzebowego,
- możliwość kremacji,
- organizacja pogrzebów w całej Polsce,
- wieniec pogrzebowy GRATIS.

Gwarantujemy kompleksową oprawę pogrzebów:

- kremację i ekshumację zwłok,
- całodobową chłodnię,
- transport zwłok z wyznaczonego przez Państwa miejsca,
- przewozy uczestników ceremonii pogrzebowej,
- sprzedaż trumien oraz urn,
- wykonanie klepsydr,
- umieszczanie nekrologów w prasie,
- wieńce wiązanki,
- usługi kamieniarskie (nagrobki),
- organizację styp pogrzebowych,
- oprawę muzyczną przy grobie.

Przygotowujemy ofertę usług pogrzebowych uwzględniając możliwości finansowe każdego klienta. Reprezentujemy Państwa w urzędach w celu dopełnienia wszelkich formalności. Mając na uwadze osoby starsze lub niepełnosprawne świadczymy swojeusługi pogrzebowe również u Państwa w domu. Przedstawiciel naszego zakładu pogrzebowego służy pomocą i uzgadnia z Państwem przebieg uroczystości pogrzebowej.

Zakład pogrzebowy TAGETS w Warszawie organizuje pogrzeby na terenie całej Warszawy i okolic. Dzielnice objęte naszą obsługą:Białołęka, Bielany, Bemowo, Śródmieście, Wola, Ochota, Włochy,Ursus, Żoliborz, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Targówek,Wilanów, Mokotów, Ursynów, Rembertów.
KarawanyTrumnyUrny

Urna metalowa
Urna metalowa
Urna drewniana
Urna drewniana
Urna kamienna
Urna kamienna


Wieńce